Elenos Freder dainų vakaras

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27 Elena Freder su dukra Migle

Aplankiusi beveik visas aplinkines bibliotekas dainų autorė ir atlikėja Elena Freder pagaliau užsuko ir pas mus.  Vis labiau mūsuose prigijančios Šv.Valentino dienos proga  autorė surengė autorinių dainų vakarą, kurio metu  pristatė savo eilėraščių knygą „Apie meilę, rudenį ir lietų...“ ir dainų albumą.

Aplankiusi beveik visas aplinkines bibliotekas dainų autorė ir atlikėja Elena Freder pagaliau užsuko ir pas mus.  Vis labiau mūsuose prigijančios Šv.Valentino dienos proga  autorė surengė autorinių dainų vakarą, kurio metu  pristatė savo eilėraščių knygą „Apie meilę, rudenį ir lietų...“ ir dainų albumą. Nuoširdus, šiltas bendravimas su žiūrovais, gitaros skambesys, eilėraščių posmai nepaliko abejingų salėje.

Neturėjau draugų,

Neturėjau ir priešų.

Tik mylėjau, mylėjau, mylėjau...

Tik tikėjau jausmu tuo,

Žmogumi aš tikėjau,

Ir mylėjau, mylėjau, mylėjau...

Paprastos, nuoširdžios dainos apie tai kas išgyventa, apie skausmą ir meilę, apie gyvenimą tokį, koks jis yra, užbūrė susirinkusiuosius , tad laikas prabėgo nepastebimai. Kartu su autore keletą dainų atliko dukra Miglė. Labai šiltai skambėjo šeimyninio dueto atliekamos dainos. Beje, autorė pristatė savo gamybos papuošalų parodą. Patikusį darbą buvo galima įsigyti, kaip ir poezijos knygelę bei kompaktinį diską.

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys

Tel. (8 45) 58 70 50
El. p info@panrbiblioteka.lt
Įstaigos kodas: 190402747

Skaitytojai aptarnaujami:
I–V 10.00–18.00, VI 10.00–16.00
Tel. (8 45) 58 70 48