Ramygalos bibliotekoje - pažintis su mėgstamais personažais

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Ramygalos jaunieji skaitytojai pamėgo Linos Žutautės knygelių personažą – pašėlusią mergaitę Kakę Makę.

Su ja ir vyko pažintis suruoštoje teatralizuotoje popietėje.  Vaikai  išgirdo Kakės Makės atsiradimo istoriją, sužinojo, kad pagrindinis šių knygelių įkvėpėjas buvo autorės sūnus. „Sveiki! Spėkit, koks mano vardas? Teisingai – Kakė Makė!“ - taip su vaikais sveikinosi Kakė Makė, L. Žutautės knygelių herojė. Prisėdę šalia jos, vaikai vartė ir skaitė knygeles apie nenuoramą mergaitę. Susipažino su Netvarkos Nykštuku, susidūrė su Didele Tamsa, ieškojo pabėgusių ausyčių ir, aišku kartu su Kake Make, šventė Svajonių gimtadienį. Vaikams labai patiko paveikslėlėlių knygelės, kuriose rašytoja žaismingai, panaudodama pasakos- sapno principą perteikia poreikį tvarkytis, rūpintis savo daiktais, išgirsti tėvelių ir mamyčių prašymus.
Besibaigiant popietei, vaikai džiaugėsi Kakės Makės vaišėmis – saldumynais.

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys