Upytės krašte – pažintis su vaikų literatūra

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:28

Upytės seniūnijos bibliotekose didelis dėmesys skiriamas jaunųjų skaitytojų ugdymui.  Upytėje  bei Ėriškiuose gyvenantys vaikai visada laukiami bibliotekose – čia jiems pristatomos naujausios knygelės, čia jie gali puikiai praleisti savo laisvalaikį.

Upytės lopšelio-darželio „Pelėdžiukų“ grupė, linksmai atklegėję į biblioteką atnešė daug pavasarinių sveikinimų. Jie  pareiškė norą sužinoti kuo daugiau apie knygas ir pačią biblioteką. Popietės tema buvo ,,Mano knyga‘‘. Priešmokyklinės grupės auklėtoja Rūta  Zalatorienė atkreipė vaikų dėmesį į vaikišku knygų gausą. Bibliotekininkė Jolanta papasakojo apie knygas – kaip su jomis elgtis, kaip rasti bei pasirinkti. Vaikus labai sudomino žaidiminės bei  virtualios knygelės. Bibliotekininkė Jolanta kiekvienam jaunajam lankytojui įteikė po atminimo dovanėlę ir pakvietė vasaros atostogų draugauti su knyga bibliotekoje.
Ėriškių jaunieji skaitytojai aktyviai įsijungė į savaitę trukusius mėgstamiausių vaikiškų knygų rinkimus „Man gražiausia – ši knygelė“.  Skaitytojai rinkimams siūlė jiems labiausiai patinkančiais knygas. Šią nominaciją pelnė M. Lacey „Gamtos knyga“ (Alma litera, 2011) ir A. Steponavičienės „Lapė ir sūris“ (Dajalita, 2014).
Renginiu domėjosi ne tik vaikai,  bet ir vyresni bibliotekos lankytojai. Visi turėjo progą dar kartą  pasidžiaugti bibliotekoje esančia puikia literatūra vaikams.

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys