Bibliotekoje gautos naujos prenumeruojamos duomenų bazės

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31 Naxos muzic library

• Naxos Music Library
  • Credo Online Reference Service

Naxos Music Library

Tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje rasite daugiau kaip 40 000 kompozitorių ir atlikėjų biografijų, muzikos terminų žodyną, vardų tarimo garsinį vadovą ir kitą informaciją.
Bibliotekos skaitytojams, pageidaujantiems duomenų baze naudotis namuose, suteikiami  slaptažodžiai. Vienu metu duomenų  baze gali naudotis 6 vartotojai.

Credo Online Reference Service

Duomenų bazėje pateikiama patikima informacija įvairių mokslų temomis. Čia sukaupta per 3 mln. viso teksto įrašų iš daugiau nei 600 žinynų, žodynų, enciklopedijų. Duomenų bazėje galima rasti su ieškoma tema ar asmeniu susijusių straipsnių, apibrėžimų, vaizdų, vaizdo ir garso medžiagos, naujienų, taip pat – nuorodų į įvairius interneto šaltinius, prenumeruojamas duomenų bazes, LNB elektroninį katalogą, atvirosios prieigos ar kitus išteklius
Duomenų bazė Credo Online Reference Service pasiekiama pagal bibliotekų IP adresus.

Prieiga galima tik iš bibliotekos kompiuterių. Prisijungimo duomenų teiraukitės skaityklos darbuotojų.

Duomenų bazės užsakytos už Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos lėšas.

Daugiau informacijos apie duomenų bazes rasite čia :  www.panrbiblioteka.lt/lt/paslaugos/duomenu-bazes

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys