Sportavome ir kultūringai ilsėjomės pagal Donelaitį

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27 Kolektyvas prie Panevėžio penktosios gimnazijos

Į šeštąjį Aukštaitijos  bibliotekininkų kultūros ir sporto sąskrydį Linkės kaime, Panevėžio rajone, šiais metais sukvietė Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės biblioteka.

Sąskrydyje dalyvavo septynių bibliotekų komandos  bei  palaikymo grupės. Tema sudėtinga- visa kultūrinė programa turėjo būti paruošta pagal Donelaitį. Registracija vyko prie paminklo Donelaičiui Panevėžio 5-osios Gimnazijos kiemelyje. Senvagėje turėjome vaizduoti „ Žiemos rūpesčius“. Stovyklavietes  rengėme , prisistatėme komandas , improvizavome, atsakinėjome į viktorinos klausimus – viską donelaitiškai. Reikėjo ne tik žinoti Donelaičio kūrybą, bet ir viską daryti nuotaikingai. Sporto rungtyse mūsų komanda  buvo tarp pirmaujančių. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad Panevėžio rajono komanda užėmė II vietą. Sąskrydžio nugalėtojai Zarasų bibliotekos  komanda kitąmet rengs sąskrydį, treti buvo Biržų Jurgio Bielinio bibliotekos atstovai.

Daugiau nuotraukų foto galerijoje

Beržų g. 50 LT-36145