Vaikų literatūros skaitykla

Vaikų literatūros skaitykla

Mus rasite: Beržų g. 50, Panevėžys

Telefonas: (8 45) 58 70 48

Elektroninis paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vaikų literatūros skaitykla dirba:
Pirmadieniais–penktadieniais: 10–18 val.
Šeštadieniais ir sekmadieniais nedirba.

Karantino metu prašome laikytis tuo metu galiojančių nurodymų.

Tapk bibliotekos skaitytoju:
Susipažink su naudojimosi biblioteka taisyklėmis (pdf, 177 KB). Tėveliai turėtų užpildyti paraišką (pdf, 34 KB) ir pasirašyti, kad laiduoja už jus.
Vaikams iki 16 metų pirmą kartą išduodamas nemokamas vieningas LIBIS skaitytojo pažymėjimas. Turintieji pažymėjimą, įsigytą kitoje bibliotekoje, užregistruoja jį bibliotekoje. Vieningo pažymėjimo pakeitimas sulūžus arba jį pametus kainuos 1,40 .

Į namus vienu metu gali pasiimti 7 spaudinius. Juos grąžinti, jei nenurodyta kitaip, privalai po mėnesio.
Šiuo metu vaikų literatūros fondą sudaro apie 9,1 tūkstančių spaudinių. Čia skaito iki 500 vaikų, kurie per metus apsilanko apie 6 tūkstančius kartų.

Bibliotekoje vyksta įvairūs renginiai:
Maždaug kartą per mėnesį rengiamos piešinių, kitokių įvairia technika atliktų darbelių parodos. Čia savo kūrybą pristato rajono ir miesto darželiai bei mokyklos. Dažnai į darbelių pristatymus atvyksta ir patys autoriai.

Bibliotekoje veikia „Maminukų akademija“, kiekvieną trečiadienį 11 valandą sukviečianti mažuosius lankytojus į edukacinius užsiėmimus. Renginius galite sekti facebook paskyroje „Maminukų akademija“.


Skaitykloje gali ruoštis pamokoms, pasinaudodamas neišduodamais į namus leidiniais: žodynais, žinynais, enciklopedijomis, kitomis knygomis.
Galite naudotis trimis kompiuteriais po 1 valandą per dieną. Informaciją galite nusiskenuoti, už tam tikrą mokestį atsispausdinti, nusikopijuoti (pdf, 166 KB).
2021 metais gauname žurnalus: „Bitutė“, „Lututė“, „Laimiukas“,  „Rubinaitis“, „Tipu tapu“, „Vakaro žvaigždelė“.