Skaityklos fonduose - nauji žurnalai

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:31 Aš ir psichologija

Besidomintiems spaudos naujovėmis - nauji leidiniai. Visą periodinių leidinių, gaunamų bibliotekoje 2014 metais sąrašą rasite čia.

 Žurnalas „Aš ir psichologija
„Aš ir psichologija“ – plačiajai visuomenei skirtas žurnalas, kurio tikslas – atverti gilesnį savęs pažinimą, suteikti galimybę gyventi laimingesnį, kūrybiškesnį gyvenimą.

Žurnalo straipsniuose iš psichologijos požiūrio žvelgiama į visas gyvenimo sritis. Darbo santykius, bendravimo su kolegomis problemas padės suprasti  rubrikos „Aš dirbu“ straipsniai. Apie vaikų poreikius bei lūkesčius juos auginant rašoma rubrikoje „Mes – tėvai“. Tarpasmeninių, vyro ir moters santykių problematiką nagrinėja rubrikos „Aš ir tu“ straipsniai. Dar daugybę straipsnių galima rasti rubrikose „Aš ir pasaulis“, „Aš atrandu save“, „Aš konsultuojuosi“, „Kūnas ir siela“.
Žurnalo šūkis – „Gyvenu su meile“. „Mums svarbu, kokią žinią mes perduodame skaitytojams...“

Žurnalas „Intelligent life“   
 „The Economist“ leidinys „Intelligent Life“ – turiningo gyvenimo būdo žurnalas, derinantis stilių, kultūrą, prabangą, analitiką ir nuomonių įvairovę. Čia yra straipsnių apie keliones, automobilius, maistą, vyną, meną, knygas. Tai žurnalas ne apie ekonomiką ar politiką, o apie patį gyvenimą Jame rašo lyderiaujantys „The Economist“ žurnalistai, taip pat įdomūs lietuvių rašytojai. Žurnale „Intelligent Life“ pateikiamos nuolatinės rubrikos, tokios kaip: „Šį sezoną“, „Intelektas“, „Stilius“, „Kultūra“, „Vietovardžiai“, „Temos“, „Fotopasakojimas“. Leidžiamas 8 kartus per metus.

Žurnalas „IQ“
IQ (taip pat vadinamas IQ. The Economist) – politikos, ekonomikos ir kultūros temomis rašantis žurnalas, „IQ“ - tai kruopščiai parengtos įžvalgos ir komentarai apie svarbiausius ekonomikos, politikos, kultūros, sporto įvykius bei tendencijas. Geriausios žurnalistikos tradicijos, nuomonių įvairovė, dėmesys kiekvienam faktui. Visa tai pagardinta rinktiniais prestižinio savaitraščio „The Economist“ straipsniais. Svarbiausių Lietuvos ir pasaulio įvykių analizė bei komentarai gausiai iliustruotame žurnale kiekvieną mėnesį, 12 kartų per metus.

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys

Tel. (8 45) 58 70 50
El. p info@panrbiblioteka.lt
Įstaigos kodas: 190402747

Skaitytojai aptarnaujami:
I–V 10.00–18.00, VI 10.00–16.00
Tel. (8 45) 58 70 48