Raguvos bibliotekoje - baigiamasis vaikų sveikatinimo projekto renginys

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27 Padėka mažiausiai dalyvei

Nuo birželio mėnesio Raguvos biblioteka vykdė Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos programos remiamą projektą „Vaikų sveikata - tai fizinė, dvasinė, socialinė gerovė“.

Projekto tikslas - sudaryti sąlygas vaikams edukacinių švietėjiškų užsiėmimų metu sužinoti sveikos gyvensenos ir tinkamos mitybos svarbą, susipažįstant su krašto vaistažolėmis, jų gydomosiomis savybėmis.
Lapkričio 20 d. visi projekto partneriai ir dalyviai, organizatoriai, vaikų tėvai ir seneliai  buvo sukviesti į  Raguvos kultūros centrą, į projekto baigiamąjį renginį. Renginio metu buvo apžvelgtos visos vasaros stovyklų metu nuveiktos veiklos, prisimintos gražiausios ir linksmiausios akimirkos. Visi projekto dalyviai ir organizatoriai buvo apdovanoti padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis. Nuoširdžiai dėkojame Raguvos etninių vertybių puoselėtojai Vidai Bernadišienei ir krašto eiliuotojai Janinai Baltušnikienei už svetingumą ir bendradarbiavimą kartu puoselėjant krašto etnines vertybes.
Buvo pristatoma projekto „Vaikų sveikata - tai fizinė , dvasinė, socialinė gerovė“ fotografijų ir herbariumų paroda. Įamžintos pačios linksmiausios ir įdomiausios vasaros stovyklavimo bibliotekoje bei išvykų metu akimirkos. Ši paroda bus eksponuojama Raguvos bibliotekoje iki 2014 m. sausio 1 d.
Turiningai ir šiltai praleidę popietę visi degustavome ir ragavome Vidos Bernadišienės kvapnią ir skanią vaistažolių arbatą bei dalinomės įspūdžiais ir gera nuotaika. Tikimės, kad šio projekto organizuojamos veiklos padėjo vaikams suprasti, kaip yra svarbu mylėti ir saugoti gamtą, kuri savo teikiamomis gėrybėmis padeda mums augti sveikiems ir stipriems.


Vyresn. bibliotekininkė Vida Gailiušytė

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys

Tel. (8 45) 58 70 50
El. p info@panrbiblioteka.lt
Įstaigos kodas: 190402747

Skaitytojai aptarnaujami:
I–V 10.00–18.00, VI 10.00–16.00
Tel. (8 45) 58 70 48