EST savanoriai susitiko su rajono meru (liet. k.).

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 15:53

Š.m. lapkričio 4 d. įvyko EST savanorių susitikimas su Panevėžio rajono meru. Norėtume pasidalinti mūsų bibliotekos savanorių Gracijos ir Iljos atsiliepimais iš įvykusio susitikimo:

”Nuo pat savanoriavimo pradžios jaučiame nuoširdų rūpestį mumis. Lapkričio 4 dieną, EST savanorių grupė dalyvavo susitikime su Panevėžio rajono meru. Susitikime taip pat dalyvavo Panevėžio jaunimo reikalų koordinatorius, rajono viešosios bibliotekos direktorė bei savanorių veiklos koordinatorė Panevėžio regione.
Meras buvo gerai informuotas, iš kokios šalies mes kiekvienas esame atvykę (esame iš Ukrainos, Ispanijos, Italijos ir Gruzijos)  ir kokia kiekvieno iš mūsų užduotis šiame mieste.
Visi gavome dovanų po žemėlapį, kuris padėtų atrasti gražiąsias apskrities vietas ir supažindinti su bendruomenėse vykstančiais renginiais.
Mes, EST savanoriai, norėtume visus Panevėžio miesto ir rajono gyventojus pakviesti aktyviai dalyvauti savanorių organizuojamose užsiėmimuose. Tikime, kad kartu galime padėti vienas kitam ir atrasti miestą iš naujo!“

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys