Paliūniškiečiai augina gerumo žiedą

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27 Atvirukų paroda

Jau įsibėgėjo Paliūniškio bibliotekoje vaikų socializacijos projekto „Užsiauginkime gerumo žiedą širdelėse“ veikla. Mažieji paliūniškiečiai, kasdien skubėdami į biblioteką, atranda daug juos dominančių veiklų. Čia vystoma gerumo, dėmesio vienas kitam tema: projekto pradžioje aptarėme, iš ko gi susideda gerumo žiedas, ko mes tikimės iš savo draugų, tėvų, artimųjų, aptarėme kas tai yra gerumas. Savo mintis vaikai išsakė savo kūrybiniuose darbeliuose. „Gerumas – tai ramuma, gerumas – tai švelnus žmogus, gerumas – tai laiminga ir gera šeima, gerumas tai kai padedi kitam, gerumas tai meilė, gerumas tai žaidimai, gerumas – tai džiaugsmas ir daug juoko...“ – tai vaikų mintys. Projekto metu piešėme gerumo žiedą ir parengėme piešinių parodą „Mano gerumo žiedas“. Taip pat projekto metu žaidėme įvairius žaidimus, vaidinome, dainavome. Projektas tęsiasi.

Vyresnioji bibliotekininkė D. Runavičienė

Beržų g. 50 LT-36145