Spalvotas pasaulis Liudynės bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27 Renginio metu

Džiugina vasara pasipuošusi margaspalviais žiedais. Nespėsi atsigrožėti jų gausa, o gamta jau dažosi kita spalva.

Liūdynės bibliotekos lankytojai gali pamatyti spalvų grožį ir pajusti jų skleidžiamą šilumą esant bet kokiam už lango orui.
Biblioteką puošia Liūdynės kultūros centro dailės būrelio vaikų karpinių paroda „Verpstės“. Dar vieną parodą vaikai paruošė iš antrinių žaliavų. Savo darbelius jie sudėliojo ant pačių pasidarytų molbertų. (Vad. D. Židonienė). Taip pat paruošta vaikų piešinių ir rašinėlių paroda „Mano mylimiausias knygos herojus“.
Tarptautinei vaikų gynimo dienai padaryta parodėlė „ Spalvotas mano pasaulis“. Vaikai, ant smėliu apiberto popieriaus, piešė gėles. Piešinėliai gavosi labai įvairiaspalviai, įdomūs ir šilti.
Būsimiems pirmokėliams bibliotekoje vyko ekskursija „Kviečia knygų namai“. Vaikams papasakota apie biblioteką, bibliotekos „gyventojas“ knygas, kurios švytėdamos grožiu, laukia vaikučių. Bibliotekininkė Stanislava Steponavičienė kalbėjo apie  knygų atėjimą į biblioteką. Vaikai sužinojo, koks sunkus ir ilgas knygos kelias iki skaitytojo. Juk knygas reikia parašyti, iliustruoti, jas išspausdinti. Todėl visas knygutes reikia labai saugoti, mylėti kaip tikrus draugus, nes jas skaitys daug vaikučių.

Liūdynės bibliotekininkė Stanislava Steponavičienė

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys

Tel. (8 45) 58 70 50
El. p info@panrbiblioteka.lt
Įstaigos kodas: 190402747

Skaitytojai aptarnaujami:
I–V 10.00–18.00, VI 10.00–16.00
Tel. (8 45) 58 70 48