Pažintis su Ispanija

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27 Ispanų popietėje

EST savanoris Javier Enrique Carrascosa Sanz-Agero  iš pietų Ispanijos El Puerto de Santa Maria miesto, Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje pristatė savo šalies kultūrinį ir kulinarinį paveldą. Ispaniškas melodijas kachonu (būgnu) grojo EST savanoris Juan Carlos Pagan.  Jis atliko  tradicinę senąją ispanų flamenko muziką.


Javier Enrique Carrascosa Sanz-Agero  pristatė savo šalį rodydamas skaidres su nuotraukomis bei trumpus filmukus, pasakojo apie įžymiausias Ispanijos vietoves, turistų lankomas vietas, pristatė ir savo provinciją – Andalūzijos regioną.

Svečiai turėjo galimybę paragauti tradicinių Ispanijos patiekalų, tokių kaip paella ar tortilla, kuriuos pagamino pats Javier.
Renginyje dalyvavo ir kiti savanoriai iš Vokietijos, Gruzijos, Ukrainos, Prancūzijos, taip pat bibliotekos lankytojai.
Vaišindamiesi  svečiai bendravo su EST savanoriais, dalinosi patirtimi, įspūdžiais.

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys

Tel. (8 45) 58 70 50
El. p info@panrbiblioteka.lt
Įstaigos kodas: 190402747

Skaitytojai aptarnaujami:
I–V 10.00–18.00, VI 10.00-16.00
Tel. (8 45) 58 70 48