Jaunimo diskusija bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27 Renginio iniciatorės - Vida Gailiušytė, Žana Mamontova, Agnė Bartusevičiūtė ir Ieva Vaitkutė.

Balandžio 17-ąją – tarptautinę jaunimo informacijos dieną į rajono viešąją biblioteką  rinkosi jaunimo organizacijų atstovai į diskusijų popietę prie apskritojo stalo.

Balandžio 17-ąją – tarptautinę jaunimo informacijos dieną į rajono viešąją biblioteką  rinkosi jaunimo organizacijų atstovai, į diskusijų popietę prie apskritojo stalo.
Šio renginio iniciatorės -  Raguvos, Velžio, Žibartonių bei Viešosios bibliotekų atstovės Vida Gailiušytė, Žana Mamontova, Agnė Bartusevičiūtė ir Ieva Vaitkutė, būdamos tinklo „Eurodesk Lietuva“ atstovės, nuolat teikia informaciją jaunimui apie ES savanorystės programas, ES jaunimo galimybes, ES pirmininkavimą.
Renginio pradžioje organizatorės pristatė 2012-2013 metų jaunimo informavimo veiklą. Trumpai pristatyta vykdoma projektinė veikla: EST savanorystė, Eurodesk Lietuva ir bendradarbiavimas su Panevėžio teritorine darbo birža - Jaunimo užimtumo centru.
Kadangi artėja vasara, daug dėmesio skirta jaunimo užimtumui ir smagiam laisvalaikio praleidimui. Renginio metu pristatyta tema „Vasaros festivaliai Lietuvoje“, papasakota kur jaunimui kreiptis norint sužinoti daugiau informacijos apie konkretų festivalį, taip pat pristatytas tinklalapis www.manofestivalis.lt. Jaunimas skatinamas būti aktyvus , dalyvauti ir tapti savanoriais festivalių metu.
Renginyje dalyvavo Panevėžio A. Lipniūno kultūros centro, Vilties namų, Panevėžio bendruomenių rūmų  ir Kastyčio Ramanausko lopšelio- darželio atstovai, dirbantys su jaunimu ir EST savanoriais.
Diskusijos metu kalbėta apie EST „Veiklus jaunimas“ programos naudą: kaip savanoriai atranda save, savo gebėjimus, ko išmoko būdami savanoriais, kokią įtaką tai turės jų tolimesnei ateičiai, kokie jų ateities planai, kokia yra jų nuomonė apie vasaros metu vykdomas veiklas skirtas jaunimui. Nemažas dėmesys skirtas bendradarbiavimo galimybėms tarp organizacijų vasaros metu, aptartos vasaros mobilumo kampanijos „SKINK“ galimybės, užmegzti kontaktiniai ryšiai.

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys

Tel. (8 45) 58 70 50
El. p info@panrbiblioteka.lt
Įstaigos kodas: 190402747

Skaitytojai aptarnaujami:
I–V 10.00–18.00, VI 10.00-16.00
Tel. (8 45) 58 70 48