• Užsienio duomenų bazės

Atnaujinta: Ketvirtadienis, 03 kovo 2022 12:55

EBSCO

13 duomenų bazių paketas. Visateksčiai elektroniniai socialinių ir humanitarinių mokslų, populiarieji, medicinos, verslo ir ekonomikos žurnalai, laikraščiai, žinynai anglų kalba,

Naxos Music Library Muzikos duomenų bazėje nepaprasta muzikos įvairovė nuo klasikinių kūrinių iki džiazo, bliuzo, roko ir pop garso įrašų. Gausybė garsinių knygų, kino filmų muzikos, muzikos vaikams, operos libretų, paskaitų apie klasikinės muzikos istoriją.

Duomenų bazėmis galima naudotis iš visų bibliotekos kompiuterių.

Bibliotekos skaitytojams, pageidaujantiems duomenų bazėmis  naudotis namuose, suteikiami individualūs slaptažodžiai.

Kaip naudotis EBSCO Publishing duomenų baze, rasite čia

Duomenų bazės prenumeruojamos už Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos lėšas.

• Lietuvos duomenų bazės

Atnaujinta: Ketvirtadienis, 14 balandžio 2022 12:57

Prenumeruojamos Lietuvos duomenų bazės

INFOLEX PRAKTIKA

Su integruota teisės aktų paieška (juridinių dokumentų duomenų bazė). Čia surinkti Lietuvos Respublikos teisinių dokumentų tekstai su visa pakeitimų redakcija, skelbiama aprobuota ir neaprobuota teismų praktika. Jungtis prie Infolex paieškos sistemos galite adresais www.teismupraktika.lt ir/arba www.teisesaktai.lt
    Slaptažodžio teirautis skaityklos darbuotojų.

BNS AGENTŪRA

Tai didžiausia Baltijos šalių naujienų (Baltic news service) agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio. Prieiga prie BNS naujienų bazės yra galima per bet kokią interneto naršyklę, suvedus BNS tinklapio adresą https://www.bns.lt Prie uždaros BNS naujienų bazės viešųjų bibliotekų darbuotojams ir skaitytojams prisijungimas yra automatinis pagal fiksuotus IP adresus. Šiuo atveju, atsidarius titulinį BNS tinklapį, automatiškai atidaroma BNS naujienų bazė ir joje esantis turinys.

Laisvai prieinamos Lietuvos duomenų bazės

MRU EBOOKS ELEKTRONINIŲ KNYGŲ DUOMENŲ BAZĖ

DB rasite daugiau nei 230 e. knygų.

MRU LEIDŽIAMŲ MOKSLO ŽURNALŲ DUOMENŲ BAZĖ

DB rasite 11-oje mokslo žurnalų publikuojamus straipsnius įvairiomis temomis.

TAR– teisės aktų registras;
    LRS Lietuvos Respublikos Seimo duomenų bazės;
    EUR-Lex Europos Sąjungos teisė.