EST savanorių programa Raguvos bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27 Vaikai piešia kartu su Natia

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje dirbantys  ES savanoriai Marius Seeck iš Vokietijos ir Natia Meskhi iš Gruzijos kartu su Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotoja Ieva Vaitkute atvyko į Raguvos biblioteką su vaikų užimtumo skatinimo programa „Aš ir mano šalis“.

Savanoris Marius Seeck, pristatydamas savo šalį, suorganizavo vaikams edukacines dirbtuvėles. Savo rankdarbių programoje Marius vaikus mokė origamio lankstymo galimybių. Iš spalvoto popieriaus buvo lankstomos varlės, rožės ir skraidantys drakonai.
Visus susirikusius vaikus pradžiugino  ir savanorė Natia, kuri ne tik papasakojo apie save, supažindino vaikus su gražiausiomis Gruzijos vietovėmis, bet ir vaikus sudomino rankdarbiais iš siūlų: buvo kuriamos lėlės, kurias kiekvienas susirinkęs norėjo išmokti  pasigaminti.
Susitikimui einant į pabaigą visi vaikai buvo pakviesti pasidalinti savo ispūžiais ant popieriaus lapo. Kartu su Natia Meskhi vaikai piešė, dalijosi mintimis ir idėjomis. Didžiausio įspūdžio sulaukė Arno Juodelio, Gabijos Kizytės ir Austėjos Kulbokaitės piešiniai, kuriuose buvo pavaizduoti atvykę ES savanoriai.
Susitikimas, kupinas naujomis idėjomis, veiklomis, patyrimais tikrai neprailgo. Lauksime kitų susitikimų Raguvos bibliotekoje.

Vida Gailiušytė

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys

Tel. (8 45) 58 70 50
El. p info@panrbiblioteka.lt
Įstaigos kodas: 190402747

Skaitytojai aptarnaujami:
I–V 10.00–18.00, VI 10.00–16.00
Tel. (8 45) 58 70 48