Kviečia Saugesnio interneto savaitė 2021

Last Updated: Friday, 05 February 2021 08:33

Vasario 8 – 13 d. vyksta akcijos Saugesnio interneto savaitės renginiai. 2021 m. vasario 9 d. vyksianti Saugesnio interneto diena bus minima daugelyje pasaulio šalių (daugiau nei 150 šalių) jau 18-ą kartą.

Kasmet Saugesnio interneto savaite siekiama atkreipti dėmesį į kylančias problemas internete. Junkitės ir dalyvaukite - KURKIME GERESNĮ INTERNETĄ KARTU!
PLAČIAU

Saugesnio interneto savaitės metu 4-6 klasių mokinių komandos kviečiamos dalyvauti nacionalinėje saugesnio interneto viktorinoje.
Registruokite savo komandą iki vasario 5 d. ir dalyvaukite!

Viktorinos taisyklės ir registracija.

 

Vasario 9 d. 13 val. renginys  „Išmani biblioteka – erdvė kurti ir augti”
Saugesnio interneto savaitės virtualus edukacinis renginys bibliotekininkams

 

Vasario 9-12 d. 10.00 – 13.00 val.     
Nuotoliniai skaitmeninio raštingumo mokymai. Pažengusiųjų mokymo programa. Projekto „Prisijungusi Lietuva“ veiklos. MS Teams platforma     
Registracija: el. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. +370 657 60638

 

Edukacinės pamokėlės
Pamokėlės skirtos 4-6 klasių moksleiviams, kiekvienos pamokėlės trukmė – iki 30 min.
Kiekvieną dieną bus skelbiama po naują edukacinę pamokėlę (nuorodos į YouTube kanalą), kurią bus galima stebėti bet kuriuo patogiu metu.

Vasario 8 d. – Internetiniai žaidimai
Edukacinės pamokėlės metu pasiaiškinsime, kodėl internetiniai žaidimai taip įtraukia bei kaip juose žaisti saugiai. O taip pat, kaip suprasti, ar nesi priklausomas nuo internetinių žaidimų?
Vasario 9 d. – Asmeninė informacija internete
Internete bendraujame, dalijamės savo mintimis, informacija ir nuotraukomis. O kaip atsirinkti, ką internete galima viešinti, o ką geriau pasilikti tik sau ir artimiesiems?
Vasario 10 d. – Žalingas turinys internete
Naršydami internete susiduriame su visokiausiu turiniu. Edukacinės pamokėlės metu pasiaiškinsime, kas yra žalingas turinys ir ką reikėtų daryti su juo susidūrus?
Vasario 11 d. – Internetiniai draugai
Kiek draugų turime žaidimuose, socialiniuose tinkluose ar susirašinėjimo programėlėse, ar visus juos pažįstame? Edukacinės pamokėlės metu pakalbėsime apie bendravimą su internetiniais draugais bei apie elektronines patyčias.
Vasario 12 d. – Pasikartokime!
Paskutiniosios pamokėlės metu dar kartą pasikartosime Saugesnio interneto savaitės metu išmoktas saugesnio elgesio internete taisykles.