Susitikimas su filosofu ir rašytoju Arvydu Juozaičiu

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30 Renginio skelbimas

Gruodžio 17 d. 17.30 val. rajono viešojoje bibliotekoje lankysis Arvydas Juozaitis – filosofas, rašytojas, publicistas, politinis ir visuomenės veikėjas. Susitikimo metu jis pristatys savo naujausią knygą ”Tėvynės  tuštėjimo metas. 2000 - 2017 metai”.

Tai knyga takoskyra, kurią Arvydas Juozaitis rašė septyniolika metų. Joje sudėtos esė rašytos išgyvenant nūdienio Lietuvos valstybingumo zenitą ir valstybingumo nuosmukį. Karčioji mūsų gyvenimo tiesa – iki šiol neregėtai gausus jaunosios lietuvių kartos emigravimas iš Tėvynės suprantamas kaip nacionalinės idėjos krizė.
Iš tiesų, kaip pasikeitė Lietuva ir jos žmonės per paskutinį trisdešimtmetį? Kur dingo Sąjūdžio laikų vienybė? Ar iš tiesų žmonių neviltis tokia didžiulė? Kaip išbristi iš susidariusios situacijos?
Visais šiais klausimais galėsite padiskutuoti su žinomu filosofu, rašytoju Arvydu Juozaičiu.
Arvydas Juozaitis tą pačią dieną 13 val. lankysis Ramygalos bibliotekoje, 15 val. – Naujamiesčio kultūros centre.

Informaciją parengė Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Rima Karpinskienė