Skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ finišas

Antradienis, 17 rugsėjo 2019 22:29 Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30 Skaitymo iššūkio dalyviai

Baigėsi skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“, šiemet Lietuvoje sulaukęs gerokai didesnio  susidomėjimo.

Užduotis įveikusių dalyvių skaičius išaugo apie 3 kartus: nuo 3553 – 2018 metais iki 10339  – 2019 metais. („Vasara su knyga pranoko lūkesčius“). Tris kartus išaugo ir mūsų bibliotekos skaitytojų, įveikusių iššūkį, skaičius: nuo 6 iki 19. Iš viso Panevėžio rajone sėkmingai iššūkį įveikė 104 skaitytojai.
Susirinkę aptarti rezultatų prie arbatos puodelio, vaikai noriai dalijosi mintimis apie įdomias knygas. Džiaugėsi priėmę šį iššūkį. Tai paskatino juos dar daugiau skaityti. Jie mano, kad skaitymas padeda jiems tobulėti, sklandžiau reikšti mintis, daugiau sužinoti.
Susitikimo laikas greit prabėgo. Vaikai išėjo nešini iššūkio organizatorių bei bibliotekos dovanotomis knygomis bei diplomais.
Informaciją parengė V. Ambraškaitė