Bibliotekoje prasidėjo Robotikos užsiėmimai vaikams

Penktadienis, 15 kovo 2019 15:18 Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Bibliotekoje, vykdant projekto „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu“ veiklas, pradėti rengti nemokami robotikos užsiėmimai vaikams.

Organizuojami Robotikos užsiėmimai pradedantiesiems su Lego Education WeDo 2.0. ir Lego Mindstorms EV3. Mokysime taisyklingai sukonstruoti robotą, vėliau – programuoti ir valdyti.
Robotika - tai mokslas apie robotus ir išmaniąją techniką, kuri jau dabar iš pagrindų keičia nemažai žmogaus veiklos sričių: pramonėje, medicinoje, žemės ūkyje ir , žinoma, kasdieniame gyvenime. Robotų ir technologijų srityse pirmauja Japonija ir ne veltui, nes jų vaikai nuo mažų dienų mokomi robotikos. Pastaraisiais metais robotikai sparčiai populiarėja ir Lietuvoje, džiaugiamės, galėdami supažindinti mūsų jaunuosius lankytojus su robotais.
Smalsius, besidominčius informacinėmis technologijomis kviečiame vieniems, ir su tėveliais apsilankyti bibliotekos Robotikos laboratorijose.
Šiuo metu dirba 3 grupės. Naujos planuojamos rinkti nuo gegužės mėn.
Kontaktai registracijai: tel.: 8 657 60638