„Margi raštai“

Trečiadienis, 12 balandžio 2017 21:28 Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31

Bibliotekoje – pasiruošimas Velykoms. Keturių dienų stovyklėlė bibliotekoje prasidėjo bibliotekos  prieigų puošimu.

Prie bibliotekos išrikiuoti didžiuliai margučiai, o vaikai sugužėjo vidun. Vaikai susipažino su tradiciniais lietuvių margučių raštais ir ėmė kurti savąjį margutį ant stiklo. Paskui vaikai ruošė pasaką „Ropė“, kurią kitą dieną suvaidino „Maminukų akademijos“ lankytojams. Ir stovyklautojai, ir mamytės su mažyliais gaminosi velykines dekoracijas. Vienas svarbiausių darbų – kiaušinių marginimas. Vaikai raštus ant kiaušinių liejo vašku, merkė į dažus... ir džiaugesi savodarbo rezultatais. Paskui dar pasigamino gaidžiukų margučiams laikyti.