Popierius - pažįstamas ir nepažįstamas

Pirmadienis, 15 liepos 2013 13:38 Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27 Popieriaus plastika

Ir vėl ketvirtadienį (liepos 11 d.) vaikai rinkosi į mini kūrybines dirbtuves bibliotekoje. Tai jau penktasis bibliotekoje vykdomo socializacijos programos projekto vaikų susibūrimas. Šį kartą jų laukė pažintis su popieriaus plastika - origami.

Popierius yra medžiaga, kurią matome ir liečiame kas dieną. Sunku įsivaizduoti, kad jo kada nors galėtų pritrūkti. Kūrybinių užsiėmimų metu vaikai sužinojo iš ko ir kaip pagamintas popierius bei kartonas. Kadangi popieriaus atsargos nėra neišsenkančios, vaikai daugelį darbų darė iš antrinių žaliavų: įvairių plakatų, reklaminių skrajučių ar kitais tikslais jau naudoto popieriaus.  Šį kartą vaikų rankose jis atgijo įvairiais gyvūnais ir augalais. Iš popieriaus išlankstytos įvairios erdvinės formos papuošė vaikų literatūros skaityklą, o vaikams suteikė kūrybinio džiaugsmo.