Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programa „Etninės kultūros pažinimas“ (2018 m.)

Įgyvendinimo vieta ir užsiėmimų  laikas

Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ramygalos biblioteka.

Kiekvieną trečiadienį 15 – 17 val.

Įgyvendinimo laikas 2018-02-01 — 2018-12-31
Projekto veikla: Neformaliojo vaikų švietimo programos „Etninės kultūros pažinimas“ tikslas- skatinti žingeidumą, pastabumą, domėjimąsi tradicijomis, papročiais, prasmingą bei aktyvų dalyvavimą veikloje kaupiant etnokultūrinę patirtį. Plėsti istorinio gamtinio ir kultūrinio gimtinės pažinimo ribas. Ugdyti asmenybę, besididžiuojančią savo tautine kultūra, suvokiančią save kaip tos kultūros puoselėtoją.
Projekto tikslinė grupė 8-12 metų vaikai
Projekto finansavimas Tikslinės lėšos, skirtos savivaldybei mokinių ugdymui pagal neformaliojo švietimo programas
Projekto vadovas ir kontaktinė informacija Marytė Čeponienė, Tel. (8 45) 59 12 22, el. paštas: ramygala​@​panrbiblioteka.lt