Projektas „Popietės Gustonių bibliotekoje – UDC, vykdant vaikų dienos centro veiklas“ (2018 m.)

Įgyvendinimo vieta Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Gustonių biblioteka-UDC
Įgyvendinimo laikas 2018-02-01 — 2018-12-31
Projekto veikla rojekto „Popietės Gustonių bibliotekoje – UDC, vykdant vaikų dienos centro veiklas“ tikslas – užimti vaikus, bei suteikti galimybę Gustonių kaimo vaikams mokytis  socialinių ir higieninių įgūdžių, ugdyti pasitikėjimą savimi , užsiimti aktyvia kultūrine ir sportine veikla, skirti laiko pamokų ruošai ir kt.
Projekto tikslinė grupė 7-15 metų vaikai
Projekto finansavimas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšos.
Projekto vadovas ir kontaktinė informacija Regina Masiokienė, Tel. (8 45) 58 69 33, el. paštas: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.