Naujos knygos

Metai : gamtos fotografo dienoraštis.

Čepulis, M. Metai

Čepulis, M.  Metai : gamtos fotografo dienoraštis. – Kaunas : Lututė, 2017. – 255. : iliustr.

Daugeliui fotografija – tik sustabdyta tūkstantoji sekundės dalis. Tačiau nuotrauka nėra tik ta pagautoji akimirka,  yra didžiulis kelias iki jos. „Metuose" rasit ne tik nuotraukų, bet ir istorijų, pasakojimų, minčių, nusėdusių galvoje autoriui klajojant miškais, braidant pelkėse ir tūnant slėptuvėse.

Skaityti daugiau...

Mergaitė ir naktis

Musso, G. Mergaitė ir naktis

Musso, G. Mergaitė ir naktis : romanas. – Vilnius : „Baltų lankų“ leidyba, [2018]. – 317 p.

Naujausias Prancūzijos numylėtinio Guillaume Musso romanas „Mergaitė ir naktis“ nukels į snieguotą Prancūzijos Rivjerą, kuri daugiau nei du dešimtmečius saugojo siaubingą trijų draugų paslaptį. Sniege paskendęs prestižinio licėjaus studentų miestelis. Trys draugai, amžiams sujungti nuodėmingos paslapties. Ir mergina, kurią pasiglemžė naktis.

Skaityti daugiau...

Ketvertas

Galloway, S. Ketvertas

Galloway Scott. Ketvertas : neregimoji Amazon, Apple, Facebook ir Google DNR. – Vilnius : Vaga, 2018. – 350 p., iliustr.

Amazon, Apple, Facebook ir Google yra keturios įtakingiausios kompanijos pasaulyje. Kone visi yra įsitikinę, kad žino, kaip jos tiek pasiekė. Ir beveik visi klysta. Verslo profesorius Scott Galoway knygoje „Ketvertas: neregimoji „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ DNR“ praskleidžia mitų ir paslapčių šydą, gaubianti didžiausių pasaulio kompanijų sėkmės istorijas.

Skaityti daugiau...

Kelyje

Ever, L. Kelyje

Ever, Lina. Kelyje : 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu. – Vilnius : Tyto alba, 2018. – 325 p. : iliustr.

Knygoje -  trijų skirtingų asmenybių kelionė į kalnus, kurios metu aptariami svarbiausi žmogiškosios egzistencijos, tikėjimo ir moralės klausimai.
Tai  piligriminės kelionės dienoraštis, kuriame atgyja penkios kalnuose praleistos dienos. Kunigas Algirdas Toliatas, rašytoja Lina Ever ir fotografas Algimantas Aleksandravičius, penkias dienas ėjo piligriminiu Saksonijos Dailininkų keliu.

Skaityti daugiau...