Aktuali informacija bibliotekos lankytojams

Atnaujinta: Trečiadienis, 16 gruodžio 2020 15:27 Skelbimas

Šalyje nuo gruodžio 16 d. griežtinant karantino sąlygas, informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu biblioteka ir toliau vykdys lankytojų aptarnavimą priimdama bei išduodama knygas. Kitos bibliotekos paslaugos (skaityklos, mokymai, edukacijos, renginiai) laikinai neteikiamos.

KĄ TURITE ŽINOTI:
• Knygas rekomenduojame užsisakyti internetu, tačiau prireikus galima jas rezervuoti telefonu (8 45) 58 70 48, el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Rekomenduojame pirmiausia užsisakyti knygas, gauti patvirtinimą, kad jos paruoštos, ir tik tada eiti į biblioteką.

KNYGŲ IŠDAVIMAS
• Užsakytos knygos bus išduodamos Viešojoje bibliotekoje (Beržų g. 50) darbo dienomis nuo 10 val. iki 18 val.
• Knygos išduodamos laikiname išdavimo punkte prie pagrindinio įėjimo į biblioteką. Vienu metu knygas pasiimti galės 1–2 žmonės, todėl labai svarbu atvykti sutartu laiku, arba prieš tai paskambinus telefonu (8 45) 58 70 48.
• Prašome bendradarbiauti ir klausyti nurodymų: kantriai laukti, laikantis saugaus atstumo, klausyti ir vykdyti bibliotekos darbuotojų prašymus, dėvėti apsaugines kaukes, naudotis prie įėjimo esančiu dezinfekciniu rankų skysčiu.
• Lankytojai, atsisakę laikytis nustatytų saugos taisyklių, aptarnaujami nebus.
KNYGŲ GRĄŽINIMAS
• Knygas grąžinti galima be eilės, pasinaudojant knygų grąžinimo dėže.
• Grąžinamos knygos yra karantinuojamos 48 val. ir tik po to išduodamos skaitytojams.
• Karantino laikotarpiu delspinigiai neskaičiuojami
KITOS PASLAUGOS
• Dėl spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo paslaugų, prašome kreiptis el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
• Kitos bibliotekos paslaugos (skaityklos, kompiuteriai, mokymai, edukacijos, renginiai) laikinai nebus teikiamos.

Jei turite klausimų, skambinkite tel. (8 45) 58 70 48.
• Primename, kad bibliotekoje nerekomenduojama lankytis asmenims jaučiantiems bet kokius kvėpavimo takų infekcijos simptomus (pakilusi temperatūra, sloga, kosulys, dusulys, gerklės skausmas, čiaudėjimas, ašarojimas
Dėkojame bibliotekos lankytojams už supratingumą ir atsakingumą.

Informaciją parengė Rima Karpinskienė