Knygų Kalėdų dovanos

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30 Knygų kalėdos

Įsibėgėjus Knygų Kalėdų akcijai, kurią organizuoja Lietuvos bibliotekininkų draugija, organizacija „Gebėkit vaikus“, ir jau devintus metus globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, į Panevėžio rajono bibliotekas pradėjo keliauti dovanos. Gustonių bibliotekai – UDC  jau padovanota penkiolika 2016–2019 metais išleistų knygų. Knygų Kalėdų akcijos metu Raguvos biblioteka sulaukė knygų dovanų iš vietos bendruomenės, o Katinų bibliotekai skaitytojai jau padovanojo 23 knygas.

Smagu, kad akcijoje dalyvavo ir vienos šeimos nariai, padovanoję aštuonias vaikiškas knygeles. Dovanomis džiaugiasi Ramygalos, Piniavos, Liūdynės, Velžio, Viešoji ir kitos rajono bibliotekos. Akcija „Knygų Kalėdos“ vyksta iki 2020 m. sausio 15 dienos. Kviečiame dalyvauti, dalintis, dovanoti!

Parengė E. Grucienė