Bibliotekoje viešėjo fotomenininkė Lilija Valatkienė

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30 Žaidimų galerija

Rajono  viešojoje bibliotekoje vyko  susitikimas  su  fotomenininke, žurnaliste, meninių projektų iniciatore ir  vykdytoja Lilija Valatkiene. Kūrėja pristatė jau antrus metus po Lietuvą keliaujančią parodą  „Išrinktieji“, kurioje galima išvysti 90 garsių šiandienos Lietuvos dailininkų, dailėtyrininkų portretų.

Renginio dalyviai buvo kviečiami įsijungti edukaciją „Žaidimų galerija“. Šioje edukacijoje atrinkti menininkų darbai yra virtę dėlionėmis, kurias galima surinkti ir žaidybinio elemento pagalba pažinti kūrėjus ir jų kūrybą.
Fotomenininkei talkino Panevėžio rajono muzikos mokyklos Naujamiesčio skyriaus moksleiviai. Susirinkusieji klausėsi ne tik pučiamųjų garsų, pianino skambėjimo,  bet išgirdo ir tokį retą  instrumentą kaip skrabalai.
Susitikimas priminė  tikrą adventinį vakarą – buvo muzikavimo, buvo žaidimų, buvo pasakojimų.
Tiems, kas negalėjo dalyvauti, primename, kad paroda bibliotekoje veiks iki sausio 10 dienos, o surinkti meninių portretų dėliones galite bet kada užsukę į biblioteką.

Parengė D. Pamerneckytė