Kviečia Knygų Kalėdos!

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Kviečiame dalyvauti akcijoje „Knygų Kalėdos“, dovanojant bibliotekoms knygas, dalinantis įspūdžiais renginiuose bei prie arbatos puodelio, lankant vaikų dienos centrų vaikus, globos namų gyventojus.

Pasitinkant ir palydint gražiausias metų šventes, paskirkime šį laikotarpį geriems darbams, apsuptiems knygų, žinių ir bendravimo.
Dovanodami knygą, jūs dovanojate žinias ir išmintį. Naujų knygų laukia visos rajono bibliotekos ir vaikų dienos centrai. Daugiau informacijos apie akcija bibliotekose: http://panrbiblioteka.lt/lt/struktura-ir-kontaktai/bibliotekos

Dovanokime knygas bibliotekoms, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą!
Akciją, šiais metais organizuojamą Lietuvos bibliotekininkų draugijos ir organizacijos „Gebėkit vaikus“, prieš devynerius metus inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Akcija vyks iki 2020 m. sausio 15 dienos.
Tikimės jūsų dėmesio prisidedant prie akcijos, pasidalinant šia žinia su draugais ir kolegomis bei dovanojant knygas.

Paruošė E.Grucienė

WWW KNYGU KALEDOS