Metų knygos rinkimai kviečia skaityti lietuvių literatūrą

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Kasmet vykstantys Metų knygos rinkimai  tapo svarbiu tradiciniu Lietuvos kultūros įvykiu. Į šią akciją įsijungia ir Panevėžio rajono bibliotekos. Norint pradžiuginti skaitytojus Metų knygų penketukais, ruošiamos paraiškos joms įsigyti.

Smagu, kad šiais metais, ruošę paraiškas, knygų penketukus gavo – Molainių, Šilų bibliotekos (prozos knygos suaugusiesiems ), Raguvos biblioteka (paauglių knygos), Piniavos, Ramygalos, Tiltagalių bibliotekos  (vaikų lit. knygos).
Akcijos tikslas – skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra, kelti mūsų visuomenėje skaitymo prestižą. Akcijos idėja – pristatyti geriausius praeitais metais išleistus lietuvių literatūros kūrinius vaikų, paauglių, suaugusiųjų ir poezijos knygų kategorijose. 2018 m. įtraukta penkta kategorija – publicistikos ir dokumentikos.
Kviečiame apsilankyti artimiausiose bibliotekose ir dalyvauti akcijoje, renkant Metų knygas.

Informaciją parengė A.Nedveckienė