Kviečia „Skaitymo išūkis“

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30 Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“

Su pirmuoju vasaros mėnesiu prasidedantis ir kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiantis „Skaitymo iššūkis“ ir vėl kviečia įvairaus amžiaus skaitytojus pasinerti į knygų pasaulį, domėtis skaitymu, literatūra, dalytis ja su bičiuliais ir išmėginti laimę prizų loterijoje.

Akciją jau ketvirtą kartą organizuojančios Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos siūlo literatūros mylėtojams stoti į kovą su savimi, atsiversti knygas ir įveikti 5 skaitymo užduotis.
Akcijos tikslas – per vasarą (birželio 1–rugpjūčio 31 d.) perskaityti penkias knygas.
Norintieji dalyvauti varžytuvėse gali registruotis savarankiškai, užpildę internetinę registracijos formą www.vasarasuknyga.lt, nurodę savo biblioteką ir įvertinę perskaitytą knygą. Dalyvių amžius neribojamas.
Akcijoje dalyvauja Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Daukniūnų, Dembavos, Ėriškių, Geležių, Karsakiškio, Katinų, Liūdynės, Linkaučių, Miežiškių, Perekšlių, Ramygalos, Upytės, Vadoklių, Velžio ir Žibartonių bibliotekos.
Skaitykime vasarą knygas, juk skaitydami mes pakeisime pasaulį!