Biblioteka kviečia į tradicinį renginį G.Petkevičaitės-Bitės gimtinėje

Antradienis, 04 Birželis 2019 09:00

Rajono viešosios bibliotekos Puziniškio muziejus (G.Petkevičaitės-Bitės gimtinė) birželio 7 d. kviečia į tradicinį renginį „Vakarojimai Puziniškio dvarelyje“.

Kasmet muziejuje ruošiamas renginys kviečia visus įsijungti į teatralizuotą istorinę pažintį su G.Petkevičaitės-Bitės laikmečiu, kūryba, aplinka. Visa G.Petkevičaitės –Bitės veikla buvo susijusi su liaudies švietimu, tradicijų puoselėjimu, atjauta, pagalba. Puziniškio dvarelis buvo sodiečių mokymosi, patarimų, šviesos vieta.
Renginio metu kviečiame įsijungti į teatralizuotą programą "Sodžiaus gyvenimo atspindžiai dvarelio kieme". Sodžiaus gyvenimo istorijas papasakos Kauno Kazio Binkio teatro aktoriai, suvaidinę senovinę V.Bičiūno pjesę "Ponia Barbė".
Dvarelyje įsikūręs „Sodiečio kiemas“ pakvies ne tik į svečius – čia teks padėti dirbti senoviškus ūkiškus darbus, užtai būsite pavaišinti gaspadinės užkandžiu! O kartu pasilinksminti - šokti ir dainuoti pakvies visada nuotaikingas legendinis ansamblis „Jonis“. Veiks "Senoji Fotoateljė", kurioje, pasidabinę aprėdais, sukursite atminimo fotografiją. O jei išmanote amatą, mokate kurti, turite kulinarinių sugebėjimų - parodykite savo gaminius, pavaišinkite vieni kitus!
Kaip anais, Gabrielės Petkevičaitės-Bitės laikais, dvarelio durys atvertos visiems – įėję tapsite svečiais.
Praleiskime laiką kartu istorinės atminties Puziniškio dvarelyje!
Informacija:
Renginio trukmė 17-21 val.
Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Panevėžio rajono savivaldybė
Organizatorius: Panevėžio r. savivaldybės viešoji biblioteka
Tel., 8 (45) 58 70 46, 8 (45) 58 70 48