Skaitymo džiaugsmas Piniavos bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną Piniavos biblioteka prisijungė prie visoje Lietuvoje vykusios akcijos „Lietuva skaito“ ir sulaukė garbaus svečio - rašytojo, gamtininko, fotografo Selemono Paltanavičiaus.

Kartu su Piniavos mokyklos-darželio bendruomene buvo suorganizuota fotosesija  „Lietuva skaito, skaitome mes!“. Nors nesiekta daugiausiai vienoje vietoje skaitančių žmonių rekordo, bet susirinko apie 100 dalyvių ir  buvo smagu visu būriu skaityti savo mėgstamą knygą.
Vyko inscenizuoti  S.Paltanavičiaus knygų veikėjų pristatymai. Autorius papasakojo apie savo, kaip knygų rašytojo, kelią, apie tai, kaip tenka gudrauti norint nufotografuoti gyvūnus, skaitė knygų ištraukas,  mažiesiems pasakų kūrėjams įteikė apdovanojimus. Susitikimą su žymiu rašytoju Piniavos bibliotekai padovanojo Lietuvos leidėjų asociacija. Nuoširdi padėka už vaikams suteiktą galimybę sutikti žymų žmogų, jo paklausyti, su juo pabendrauti.

Vyresn. bibliotekininkė Jolanta Šimeliūnienė
Foto: Aurelijos Juozaitytės ir Jolantos Šimeliūnienės