Gustonių biblioteka - UDC tęsia vaikų dienos centro veiklas

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Gustonių biblioteka-UDC  nuo balandžio mėnesio vėl tęsia veiklas, įgyvendindama projektą ,,Popietės  Gustonių bibliotekoje – UDC, vykdant vaikų dienos centro veiklas‘‘.

Vaikų dienos centro užsiėmimai skirti įvairaus amžiaus vaikams prasmingai ir įdomiai leisti laisvalaikį, formuoti socialinius -  higieninius įgūdžius, bendradarbiauti. Projektas tęsis iki gruodžio 31 dienos.
Jau eilę metų vykdomos projekto veiklos sulaukė daug lankytojų, kurie įgytas žinias galėjo pritaikyti tolimesniame gyvenime. Vaikai savo gebėjimus lavina įvairiuose teminiuose užsiėmimuose: ,,Aš ir mano pasaulis‘‘ - mokosi tarpusavio bendravimo, ,,Būk saugus‘‘, ,,Mes prieš patyčias‘‘. – skatinama savisauga, „Mėgstamiausios knygos savaitė‘ – dalijamasi skaitymo įspūdžiais.  Vaikams ypač patinka fiziniai, sportiniai, muzikiniai „Karaokės“  užsiėmimai, veikla gamtoje „Kūrybinis langas į gamtą‘‘. Išmokstama stalo etiketo, higienos įgūdžių,  sveikos mitybos ir kt. reikalingų įpatirčių. Vaikai dienos centre gali ruošti pamokas, puoselėti  talentus  ar tiesiog pailsėti jaukioje aplinkoje. Veiklas organizuojanti  bibliotekininkė  Regina Masiokienė  džiaugiasi nuolat talkinančiomis savanorėmis . Tai vietos gyventojos – Žydrūnė  Šuminskienė  ir  Dangira Petraitytė bei kitos mamos.
Vaikų dienos centro veiklos vyks iki birželio 1 d. ir po vasaros atostogų - nuo rugsėjo 1 iki gruodžio 31 d.