Kviečiame! Skaitmeninio raštingumo mokymai!

Penktadienis, 05 Balandis 2019 11:23

Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”  kviečia gyventojus įgyti ar pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pradedantiesiems ir pažengusiems.

PRADEDANČIŲJŲ MOKYMO PROGRAMA

Skaitmeninio raštingumo „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“
(programos trukmė –18 val.)

- Naudojimasis kompiuteriu, planšete, išmaniuoju telefonu;
- Tekstinių dokumentų maketavimas;
- Naudojimasis elektroninėmis valdžios vartų paslaugomis;
- Bendravimas internetu su artimaisiais ir draugais (e. paštu, skype programa, socialiniais tinklais: facebook, twitter, pinterest).

PAŽENGUSIŲJŲ MOKYMO PROGRAMA
Turintiems pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose (programos trukmė – 6 val.)

- Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas. Sužinosite kaip saugiai ir atsakingai bendrauti e. paštu, susipažinsite su galimybe e. dokumentus laikyti virtualiose duomenų saugyklose ir kaip naudotis e. kalendoriais.
- Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis. Susipažinsite su skaitmeninių nuotraukų redagavimo, koliažo, animacijų kūrimo galimybėmis, kaip saugiai ir atsakingai skelbti ir dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais internete.
- E. Bendruomenės TAU: atsakingas turinio skelbimas internete ir saugus naršymas. Išmoksite rengti tekstinius dokumentus internete, susipažinsite su debesų kompiuterija.
- E. bendruomenės TAU: būk aktyvus, unikalus ir verslus! Susipažinsite su interneto svetainių kūrimo bei e. visuomenės pagrindais, įgysite saugaus naršymo internete žinių bei įgūdžių.
- „Karjeros galimybės TAU: inovatyvus savęs pristatymas. Pateiksime profesinės informacijos skelbimus, kaip sukurti originaliai atrodantį gyvenimo aprašymą, internetinės informacijos kritinio įvertinimo svarbą.

Registracija tel. (8 657) 60638, Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka skaitytojų aptarnavimo skyrius

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.