Jaunimo teatro studija iš Ramygalos pradeda „Gyvo žodžio vakarų“ ciklą

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30 Gyvo žodžio vakarai

Kovo 21 d. 17 val. Panevėžio rajono viešoji biblioteka kviečia į „Gyvo žodžio vakarą“.

Ramygalos  kultūros centro jaunimo teatro studija „Va taip va!“ parodys kraštiečio Jeronimo Lauciaus pjesę „Raistakalnis arba Auksinės žuvelės paslaptis“. Jeronimas Laucius – taip vadinamas rašytojas  pozityvistas, savo kūriniuose besistengiantis sužadinti kūrybines skaitytojų galias, norą pažinti nuolat besikeičiantį pasaulį ir save.
Ramygalos kultūros centro mėgėjų teatrų kolektyvams (kurių yra net du) vadovauja kūrybinga, darbšti , sumani režisierė Audronė Palionienė. Pasak  Audronės – „Teatras – neišsemiama lobių skrynia“. Tad kviečiame visus pamatyti atsiveriant tą lobių skrynią, pasinerti į magišką teatro pasaulį. Paklausyti skambaus lietuviško žodžio.
Laukiame visų.

Parengė D. Pamerneckytė