Saugesnio interneto savaitės rezultatai

Penktadienis, 01 Kovas 2019 14:55

Daugiau kaip 20 Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos bibliotekų įsijungė į vasarį vykusią Saugesnio interneto savaitę.

Šiai savaitei skirtose akcijose ir renginiuose dalyvavo virš 400 dalyvių. Bibliotekose vyko smagūs užsiėmimai, informacinės valandos, buvo galima pagilinti savo žinais sprendžiant testus ir kt.
Panevėžio rajono viešoji biblioteka buvo paminėta tarp gausiausiai dalyvių skaičių surinkusių bibliotekų. Savaitės organizatoriai – asociacija „Langas į ateitį“ dėkoja rajono bibliotekoms ir bibliotekininkams už aktyvų bendradarbiavimą organizuojant Saugesnio interneto savaitės veiklas!
2019-aisiais Saugesnio interneto diena buvo minima daugelyje pasaulio šalių (daugiau nei 120 šalių) jau 16-ą kartą.
Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.
Informaciją parengė E.Grucienė