Tapome geresniais interneto bei skaitmeninių technologijų vartotojais !

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30 Mūsų sprendimu...

Praūžė saugesnio interneto savaitės renginiai. Vasario  5–7 dienomis bibliotekoje  susitikome su pradinių klasių mokiniais iš Panevėžio Beržų progimnazijos.

Vaikai labai aktyviai ir smagiai diskutavo apie  tai:  kas yra „internetas“, kokios  jo neribotos  galimybės ir kaip saugiai nardyti  šiame informacijos vandenyne. Mokėmės, kaip susikurti  slaptažodį, kaip elgtis susidūrus su kenkėjiškomis  programomis ir negatyviomis žinutėmis socialiniuose tinkluose. Vaizdinėmis priemonėmis pabandėme komandose atskirti  „patinkančias“ ir teisingas nuotraukas   nuo „nepatinkančių“, kurios iššaukia blogus komentarus ir kelia grėsmę asmens ir jo aplinkos saugumui gyvenime .
Žinoma, interaktyvūs  žaidimai, padėję įtvirtinti geresnio interneto bei skaitmeninių technologijų vartojimo žinias, mokiniams buvo įdomiausia edukacinė dalis. Save išbandyti ir nepakliūti  į ,,Aštuonkojo spąstus“ ieškant  ,,Knygų  lobio“ norėjo kiekvienas..!

Informaciją parengė vyr.bibliotekininkė L.Žukauskaitė