Projekto „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ baigiamasis renginys

Trečiadienis, 12 Gruodis 2018 09:02

Viešosios bibliotekos vykdomo projekto „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ veiklos eina į pabaigą. Gruodžio 12 d. Bernatonių bibliotekoje vyks dekoravimo užsiėmimas suaugusiems „Kuriame grožį“ su floriste Jurgita Jurėniene. Tai baigiamasis projekto renginys.


Projekto veiklos vyksta nuo rugsėjo mėn. Ramygaloje ir Paliūniškyje užsiėmimus suaugusiems vedė dizainerė, fraktalų meistrė Brigita Paulauskienė. Liūdynėje ir Molainiuose gyventojai susipažino su vienu iš meditacijos būdų – garso terapijos metodu. Užsiėmimus „Meditacijos būdai: garso terapijos metodas“ vedė jogos instruktorius Vyrenijus Andrijauskas. Gruodžio 7 d. piniaviečiai dalyvavo užsiėmime suaugusiems “Akvarelinė popietė“ su dailininke, iliustratore Sigute Ach.
Vykdydama Panevėžio rajono suaugusiųjų švietimo programą „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ viešoji biblioteka suplanavusi surengti 7 užsiėmimus rajono gyventojams. Programos veiklos ir susitikimai bei užsiėmimai su lektoriais vykdomi 2018 m. rugsėjo – gruodžio mėnesiais įvairiose Panevėžio rajono bibliotekose. Projekto tikslas - skatinti rajono suaugusiųjų dalyvavimą mokymosi visą gyvenimą veiklose, siūlant jiems aktualias ir patrauklias veiklas, ugdančias pozityvų mastymą, skatinančias bendruomeniškumą, tobulinančias fizines ir dvasines patirtis.