„Superherojai“ Piniavos bibliotekoje

Antradienis, 27 Lapkritis 2018 15:27

Kiekvienais metais lapkričio mėnesį vyksta Šiaurės šalių literatūros savaitė. Piniavos bibliotekos skaitytojai šeštą kartą dalyvavo šio projekto veiklose.

Šių metų tema „Šiaurės herojai“. Visą savaitę su mokinukais ir darželinukais skaitėme E. ir A. Våhlundų knygos vaikams „Superherojų vadovas“ ištraukas, žiūrėjome filmukus, klausėmės J.Kedhammar dainos „Everywhere“, šokome, diskutavome apie draugystę ir patyčias. Vaikai labai atidžiai klausėsi istorijos apie Lisą-Raudonąją kaukę, susikaupę mokinosi „supergalių“ - kantriai mankštinosi, taisyklingai kvėpavo, bandė skristi... Piniavos mokykla-darželis pavirto „superherojų“ mokykla. Kiekvieną dieną šurmuliavo daugybė „Raudonųjų kaukių“ (mokymuose dalyvavo 99 superherojai)! „Superherojų“ mokyklos tikslas buvo tapti stipriais, savimi pasitikinčiais, savo gebėjimus išlaisvinančiais, baimes įveikiančiais, kitus užjaučiančiais vaikais. Tai nėra lengva užduotis, bet pasistengus, viskas įmanoma!
Jolanta Šimeliūnienė