Projekto ,,Atrask, pažink, dalyvauk: Panevėžio krašto kūrėjai interaktyvioje kelionėje" baigiamasis renginys

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Lapkričio 27 d. Viešojoje bibliotekoje įvyko projekto „Atrask, pažink, dalyvauk: Panevėžio krašto kūrėjai interaktyvioje kelionėje" baigiamasis renginys.

Projekto metu vyko edukacinis žaidimas, kuris sudomino nemažai dalyvių iš Panevėžio, Krekenavos, Vadoklių ir kt. Žaidimo dalyviai keliavo Panevėžio krašto kūrėjų keliais, fotografavosi prie žemėlapyje atvaizduotų objektų, siuntė bibliotekai nuotraukas. Baigiamojo renginio metu aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti vertingais žaidimo prizais.
Projekto eigoje sukurtas interaktyvus Panevėžio rajono lankytinų vietų žemėlapis, sukurti ir atvaizduoti žemėlapyje QR kodai, kurie sumontuoti prie Panevėžio krašto objektų, kur gimė, gyveno, kūrė žmonės, palikę pėdsaką Lietuvos istorijoje.
Džiugu, kad projektas sulaukė didelio Panevėžio krašto gyventojų ir svečių susidomėjimo.
Interaktyvus žemėlapis ir visa informacija patalpinta Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos svetainėje: http://www.panrbiblioteka.lt/interaktyvi-kelione/.
Projektas buvo pristatomas Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje, rajono kaimų bibliotekose, „EXPO Aukštaitija 2018“.
Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio rajono savivaldybė