Lapkričio 27 d. 13 val. kviečiame į baigiamąjį projekto ,,Atrask, pažink, dalyvauk: Panevėžio krašto kūrėjai interaktyvioje kelionėje" renginį.

Trečiadienis, 14 Lapkritis 2018 10:14

Projekto metu sukurtas interaktyvus Panevėžio rajono lankytinų vietų žemėlapis, sukurti  ir atvaizduoti žemėlapyje QR kodai, kurie sumontuoti prie Panevėžio krašto objektų, kur gimė, gyveno, kūrė žmonės, palikę pėdsaką Lietuvos istorijoje.

Interaktyvus žemėlapis ir visa informacija - patalpinta Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos svetainėje: http://www.panrbiblioteka.lt/interaktyvi-kelione/.
Projektas buvo pristatomas Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje, rajono kaimų bibliotekose,  „EXPO Aukštaitija 2018“.
Projekto metu vyko edukacinis žaidimas, kuris sudomino nemažai dalyvių. Žaidimo dalyviai keliavo Panevėžio krašto kūrėjų keliais, fotografavosi prie žemėlapyje atvaizduotų objektų, siuntė bibliotekai nuotraukas. Projekto baigiamojo renginio metu aktyviausi dalyviai bus apdovanoti žaidimo prizais.
Džiugu, kad projektas sulaukė didelio Panevėžio krašto gyventojų ir svečių susidomėjimo.
Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio rajono savivaldybė
Kontaktai: