Bibliotekose prasideda Šiaurės šalių literatūros savaitė

Ketvirtadienis, 08 Lapkritis 2018 16:42

Šiaurės šalių literatūros savaitė tūkstančiams vaikų ir suaugusiųjų nuo pat Grenlandijos iki Baltarusijos - tai istorijų klausymasis jaukioje žvakių šviesoje, tai nauja literatūra iš Šiaurės, tai įvairios parodos, susitikimai ir kiti renginiai, susiję su  Šiaurės šalimis.

Šiemet net 14 rajono bibliotekų kviečia vaikus, paauglius ir suaugusius susipažinti su literatūriniais herojais.

Kviečiame į Panevėžio rajono viešųjų bibliotekų organizuojamus renginius!

Šiaurės šalių literatūros savaitė viešojoje bibliotekoje

Lapkričio 12 d. 10 val.
„AUŠTANT“. SKAITYMAI VAIKAMS. IŠTRAUKA IŠ ŠVEDŲ AUTORIŲ ELIASO IR AGNES VÅHLUNDŲ KNYGOS VAIKAMS ,,SUPERHEROJŲ VADOVAS"
Vaikų literatūros skaitykla, Beržų g. 50, Panevėžys.

Lapkričio 12 d. 17 val.
„SUTEMŲ VALANDA“. SKAITYMAI SUAUGUSIEMS. IŠTRAUKA IŠ ISLANDŲ RAŠYTOJO EINARO MÁRO GUÐMUNDSSONO KNYGOS "ISLANDIJOS KARALIAI"
VB skaitykla, Beržų g. 50, Panevėžys.

Lapkričio 12 –30 d.
„ŠIAURĖS ŠALIŲ GROŽINĖS LITERATŪROS HEROJAI“. LITERATŪROS PARODA
VB Abonementas, Beržų g. 50, Panevėžys.

Renginiai rajono bibliotekose

Lapkričio 5-26 D.
„ŠIAURĖS ŠALIŲ LITERATŪROS SAVAITĖ“. ŠIAURĖS ŠALIŲ RAŠYTOJŲ KNYGŲ VAIKAMS PARODA
Daniūnų biblioteka, Pavasario g. 13, Daniūnai.

Lapkričio 12, 16 d. 9.30 val.
ŠIAURĖS ŠALIŲ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ. SKAITYMAI VAIKAMS. DALYVAUJA BERNATONIŲ DARŽELIO-MOKYKLOS AUKLĖTINIAI (VAD. I. VAREIKIENĖ)
Bernatonių mokykla-darželis, Sanžilos g. 1, Bernatonių k.

Lapkričio 12, 14 d. 10.00 val.
„LINKSMIEJI RYTMEČIAI“. SKAITYMAI IR KNYGŲ PRISTATYMAI VAIKAMS
Linkaučių biblioteka, Norušių g. 10, Linkaučių k.

Lapkričio 12 d. 10.00 val.
„AUŠTANT“. IŠTRAUKŲ SKAITYMAI IŠ ELIASO IR AGNES VÅHLUNDŲ KNYGOS „SUPERHEROJŲ VADOVAS“. DALYVAUJA VADOKLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKSLEIVIAI
Vadoklių biblioteka Ramygalos g. 39, Vadoklių k.

Lapkričio 12 d. 10.00 val.
„SKAITYMAI AUŠTANT“. ŠVEDŲ ELIASO IR AGNES VÅHLUNDŲ KNYGOS VAIKAMS „SUPERHEROJŲ VADOVAS" SKAITYMAI, „SUPERHEROJŲ  TRENIRUOTĖ“. DALYVAUJA PINIAVOS MOKYKLOS-DARŽELIO AUKLĖTINIAI (AUKL. RITA DABULEVIČIENĖ)
Piniavos biblioteka, mokyklos-darželio salė, Žibučių g. 7, Piniava.

LAPKRIČIO 12 D. 12.00 val.
„SUTEMŲ VALANDA“. GARSINIAI SKAITYMAI SUAUGUSIEMS, SKIRTI PAMINĖTI ŠIAURĖS ŠALIŲ LITERATŪROS SAVAITĘ
Šilų biblioteka, Vilties g. 3, Šilų k.

Lapkričio 12 d. 16.00 val.
„AUŠTANT“. IŠTRAUKOS IŠ ŠVEDŲ ELIASO IR AGNES VÅHLUNDŲ KNYGOS VAIKAMS ,,SUPERHEROJŲ VADOVAS“ SKAITYMAS PRADINIŲ KLASIŲ MOKSLEIVIAMS.
Trakiškio biblioteka, Pergalės g. 2, Trakiškio k.

Lapkričio 12 d. 15.00 val.
SUOMIŲ RAŠYTOJOS TINOS NAPOLO  „MILĖ IR GĖRIS IŠ VIRŠUTINIO AUKŠTO“ KNYGOS PRISTATYMAS. GARSINIS SKAITYMAS VAIKAMS

Lapkričio 12 d. 17.00 val.
Tiltagalių biblioteka, Paežerio g. 2, Tiltagalių k.

Lapkričio 12 d. 17.00 val.
Vadoklių biblioteka, Ramygalos g. 39, Vadoklių k.

Lapkričio 12 d. 17.00 val.
,,HEROIŠKUMO IR ATSAKOMYBĖS PAMOKOS ŠVEDŲ PASAKOSE“. GARSINIAI SKAITYMAI VAIKAMS
Ėriškių biblioteka, Ėriškėlių g.16, Ėriškiai.

Lapkričio 13 d. 11 val., 13 val.
„SKAITYMAI AUŠTANT“. KNYGOS VAIKAMS „SUPERHEROJŲ VADOVAS" SKAITYMAS, KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS. DALYVAUJA PINIAVOS  MOKYKLOS-DARŽELIO AUKLĖTINIAI (AUKL. S. SAVICKIENĖ, MOK. K. ŽARNAUSKIENĖ)

Lapkričio 14 d. 11 val.
„AUŠTANT“. A. LINGREN „PEPĖ ILGAKOJINĖ“ IŠTRAUKOS SKAITYMAS. RAMYGALOS LOPŠELIO-DARŽELIO „GANDRIUKAS“ AUKLĖTINIAMS
Ramygalos biblioteka, Dariaus ir Girėno g. 27, Ramygala

Lapkričio 14 d. 11 val., 12.30 val.
KNYGOS VAIKAMS „SUPERHEROJŲ VADOVAS" IŠTRAUKOS SKAITYMAS, KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS, „SUPERHEROJŲ  TRENIRUOTĖ“. DALYVAUJA  PINIAVOS  MOKYKLOS-DARŽELIO IKIMOKYKLINUKAI IR PRADINIŲ KLASIŲ MOKSLEIVIAI (AUKL. E. KULIEŠIENĖ, MOK. N. ŠLEVIENĖ)
Piniavos biblioteka, mokyklos-darželio salė, Žibučių g. 7, Piniava.

Lapkričio 14 d. 15.00 val.
„HEROJAI ŠIAURĖJE“. RENGINYS VAIKAMS: KNYGOS „MILĖ IR GĖRIS IŠ VIRŠUTINIO AUKŠTO“ HEROJŲ PIEŠIMAS
Berniūnų biblioteka, Jaunimo g. 11, Berniūnų k.

Lapkričio 15 d. 12.00 val.
„AUŠTANT“. E. IR A. VAHLUNDŲ KNYGOS „SUPERHEROJŲ VADOVAS“ IŠTRAUKŲ SKAITYMAS SU RAMYGALOS GIMNAZIJOS MOKSLEIVIAIS
Ramygalos biblioteka, Dariaus ir Girėno g. 27, Ramygala

Lapkričio 15 d. 13.00 val.
KNYGOS VAIKAMS „SUPERHEROJŲ VADOVAS" IŠTRAUKOS SKAITYMAS, „SUPERHEROJŲ  TRENIRUOTĖ“, KARAOKĖ. DALYVAUJA PINIAVOS  MOKYKLOS-DARŽELIO PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIAI (MOK. V. ORLOVIENĖ)
Piniavos biblioteka, mokyklos - darželio salė, Žibučių g. 7, Piniava.

Lapkričio 15 d. 15.30 val.
„AR PAŽĮSTI PEPĘ ILGAKOJINĘ?“. GARSINIS A. LINDGREN KNYGOS SKAITYMAS VAIKAMS
Daukniūnų biblioteka, Kapinės g. 2, Daukniūnų k.

Lapkričio 15 d. 15 val.
„PAVAKAROKIME SU KNYGA“. POPIETĖ BENDRUOMENĖS VAIKAMS
Karsakiškio biblioteka, Lėvens g. 8, Karsakiškio k.

Lapkričio 16 d. 16 val.
„DAUG SKAITAU – DAUG ŽINAU“. VIKTORINA BENDRUOMENĖS VAIKAMS APIE ŠIAURĖS ŠALIS
Vadoklių biblioteka, Ramygalos g. 39, Vadoklių k.

Lapkričio 16 d. 15 val.
„ŠIAURIETIŠKOS VAIŠĖS“. POPIETĖ BIBLIOTEKOS LANKYTOJAMS