Paliūniškiečius sudomino piešimo terapija

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Tęsiasi projekto „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ veiklos. Ypač dominanti veikla – piešimo terapija.

Paliūniškyje vykęs susitikimas „Fraktalai – kelias į save per formas ir spalvas“ su fraktalų piešimo mokytoja Brigita Paulauskiene nepaliko abejingų. Įspūdžiais dalinasi renginio dalyvė, paliūniškietė Irena Juozapavičienė: „su žodžiu fraktalas buvau susipažinusi tik internete. Bibliotekoje buvo sudarytos galimybės renginio dalyvėms nusipiešti po diagnostinį fraktalą.  Moterys mielai įsitraukė į šį užsiėmimą.
Baigus piešti visi darbeliai buvo išdėlioti ir „prakalbinti“ . Visos maloniai buvome nustebintos, kiek daug gali papasakoti toks piešinėlis. Lektorė labai išsamiai ir įdomiai komentavo kiekvieną piešinį. Daug pasakojo apie spalvų, formų reikšmes žmogaus gyvenime. Iš moterų veidų matėsi, kad šis renginys tiek jaunų, tiek brandesnių moterų nenuvylė. Skirstydamos moterys į namus dalinosi įspūdžiais. Viena iš minčių buvo: „norėtųsi dar tokio renginio!“
Neveltui lektorės knygoje rašoma „ Kad vienas poelgis, vienas žodis, viena kitaip nei įprasta praleista diena gali pakeisti gyvenimą“
Noriu padėkoti Panevėžio rajono savivaldybės viešajai bibliotekai už projektą „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ ir lektorei Brigitai Paulauskienei išsamiai atvėrusiai akis į spalvų pasaulį.  Mielieji, nuoširdus Jums AČIŪ. Tikrai mums to labai reikėjo ir reikia.“