Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekoje vykdomas projektas ,,Atrask, pažink, dalyvauk: Panevėžio krašto kūrėjai interaktyvioje kelionėje".

Pirmadienis, 15 Spalis 2018 08:24

Projekto metu sukurtas interaktyvus Panevėžio rajono lankytinų vietų žemėlapis, sukurti QR kodai ir atvaizduoti žemėlapyje ir sumontuoti prie Panevėžio krašto garsių kūrėjų objektų, kuriuose gimė, gyveno, kūrė žmonės, palikę pėdsaką Lietuvos istorijoje.

Interaktyvus žemėlapio tikslas - sukurti efektyvų ir jaunimui ir ne tik, patrauklų edukacinį produktą, remiantis naujausiais IT sprendimais. Atsižvelgiant į jaunų žmonių poreikius ir aktyviausiai naudojamas priemones, sukurtas produktas pritaikytas mobiliesiems įrenginiam.
Nuskenavus QR kodą, lankytojo mobiliajame telefone ar planšetėje virtualus gidas vaizdo, garso ir 360 laipsnių virtualių nuotraukų arba 360 laipsnių virtualios filmuotos medžiagos peržiūros pagalba supažindina su žymiais Panevėžio krašto kūrėjais.
Interaktyvus žemėlapis ir visa informacija yra patalpinta Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos svetainėje: http://www.panrbiblioteka.lt/interaktyvi-kelione/.
Projektas buvo pristatomas Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje, rajono kaimų bibliotekose,  „EXPO Aukštaitija 2018“.
Džiugu, kad projektas sulaukė didelio Panevėžio krašto gyventojų ir svečių susidomėjimo.
Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio rajono savivaldybė