Ketvirtadienis, 11 Spalis 2018 08:18

Tęsiasi Panevėžio rajono suaugusiųjų švietimo programos „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ veiklos. Ramygaloje jau vyko susitikimas ir užsiėmimas su dizainere, fraktalų meistre Brigita Paulauskiene.

Menininkė pristatė savo knygą „Nupiešk gyvenimą, kokio nori“, supažindino dalyvius su fraktalinio piešimo metodo galimybėmis, kaip galima sumažinti stresą, ugdyti savyje sąmoningumą, suprasti emocinės būsenos poveikį fizinei sveikatai, atskleisti kūrybinį potencialą. „Kad būtume laimingi, pradžiai reikia tiek nedaug - tik popieriaus lapo, rašiklio ir spalvotų pieštukų dėžutės“, - teigė menininkė.
Spalio mėnesį užsiėmimai suaugusiems, vadovaujami Brigitos Paulauskienės, vyks Paliūniškio bibliotekoje. Kiti užsiėmimai rajono suaugusiesiems spalio mėnesį vyks Dembavoje ir Molainiuose. Užsiėmimą „Kuriame grožį: namų dekoravimas“ demabviškiams ves floristė Jurgita Jurėninė.
Molainių bibliotekoje vyks užsiėmimas „Meditacijos būdai: garso terapijos metodas“, vedamas jogos instruktoriaus Vyrenijaus Andrijausko.
Projekto „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“, skirto suaugusiųjų švietimui, užsiėmimai dar numatyti lapkričio ir gruodžio mėnesį.
Programos veiklos ir susitikimai bei užsiėmimai su lektoriais vykdomi 2018 m. rugsėjo – gruodžio mėnesiais įvairiose Panevėžio rajono bibliotekose. Projekto tikslas - Skatinti rajono suaugusiųjų dalyvavimą mokymosi visą gyvenimą veiklose, siūlant jiems aktualias ir patrauklias veiklas, ugdančias pozityvų mastymą, skatinančias bendruomeniškumą, tobulinančias fizines ir dvasines patirtis.