„Skaitymo iššūkio“ finišas

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31 Iššūkį sėkmingai baigę skaitytojos dfalia, Skaistė ir Liucija

Visą vasarą vykęs „Skaitymo iššūkis: Vasara su knyga“ baigėsi. Dalyviai turėjo įvykdyti  penkias užduotis ir užregistruoti jas internetu. Visas užduotis sėkmingai atliko 3553 Lietuvos skaitytojai. Mūsų bibliotekoje finišą pasiekė 6 skaitytojai ir buvo pakviesti į apdovanojimų šventę.

Aktyviausia bibliotekos skaitytoja Lidija, mėgstanti skaityti fantastines ir nuotykių knygas, per vasarą perskaičiusi per 30 knygų, įvardijo, kad įvykdyti penkias užduotis buvo sunkiau, nei praėjusiais metais dešimt. Reikėjo pasiieškoti knygų, kurių įprastai neskaito. Iššūkį įveikė ir Skaistė  su mama Dalia. Mamai iššūkiu tapo surasti įdomią jos gimimo metais išleistą knygą. Jaukaus pokalbio apie knygas pabaigoje skaitytojų laukė prizai: akcijos rėmėjų dovana gertuvė ir bibliotekos paskatinamieji prizai.

Renginio dalyviai taip pat buvo supažindinti su nauju bibliotekos projektu „Atrask, pažink, dalyvauk: Panevėžio krašto kūrėjai interaktyvioje kelionėje“.