Linkaučių bibliotekoje – vasaros veiklų atgarsiai

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31

Jaunieji Linkaučių bibliotekos lankytojai su džiugesiu prisimena vasaros veiklas. Biblioteka, dalyvaudama rajono viešosios bibliotekos vaikų socializacijos projekte projekte „Lietuva per 100 metų“, vaikams skyrė ypač didelį dėmesį.

Projekto metu buvo susipažinta su kaimo istorija. Vaikai mokėsi rinkti etnografinę, kraštotyros medžiagą, fiksuojant įvairius objektus, lankant gyventojaus, užrašant jų atsiminimus, susipažįstant su amatais. Visiems išliko šilti prisiminimai, gera nuotaika ir puikūs įspūdžiai.

Laiko ratas nestodamas sukas, atnešdamas rudeninius vėjus, lietaus lašus, krentančius lapus, bulviakasį, obuolių duslų bumpsėjimą. O mes gaudome saulės spindulius ir vis prisimename vasarą, vaikų klegesį prie maudyklių, žaidimus, atverstą knygą...

Irena Milkintienė
Vyresn. bibliotekininkė