Ramygalos bibliotekoje startavo pirmasis suaugusiųjų švietimo programos renginys

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31

Ramygalos bibliotekoje, įgyvendinat projekto „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ veiklas, vyko užsiėmimas „Fraktalai- kelias į save , per spalvas ir formas“ ir susitikimas su  dizainere, fraktalų meistre Brigita Paulauskiene.

Susitikimo metu  menininkė pristatė savo knygą „Nupiešk gyvenimą kokio nori“, supažindino su fraktalinio piešimo metodo galimybėmis, kaip galima sumažinti stresą, ugdyti savyje sąmoningumą, suprasti emocinės būsenos poveikį fizinei sveikatai, atskleisti kūrybinį potencialą. „Kad būtume laimingi, pradžiai reikia tiek nedaug - tik popieriaus lapo, rašiklio ir spalvotų pieštukų dėžutės“, - teigė menininkė. Renginio dalyvės stebėjosi, kaip dizainerė pagal jų nupieštą piešinį tiksliai atskleidė  charakterį, talentus, sveikatą, vidinę būseną. Tai pirmasis, bibliotekos įgyvendinamo projekto „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“, skirto suaugusiųjų švietimui, užsiėmimas. Projektas finansuojamas Panevėžio rajono savivaldybės lėšomis.