Prasideda Panevėžio rajono suaugusiųjų švietimo programos „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ užsiėmimai

Antradienis, 11 Rugsėjis 2018 16:40

Rugsėjo 13 d. 15 val. Ramygalos bibliotekoje startuoja Panevėžio rajono suaugusiųjų švietimo programa „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“.

Į pirmąjį užsiėmimą su dizainere, fraktalų meistre Brigita Paulauskiene – „Fraktalai – kelias į save, per spalvas ir formas“, kviečiami gyventojai, besidomintys savęs pažinimo metodais, kūrybingumo atskleidimo formomis.
Renginio metu autorė taip pat pristatys savo knygą ,,Nusipiešk gyvenimą kokio nori,,.
Viešosios bibliotekos parengta programa finansuojama Panevėžio rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos lėšomis ir skirta skatinti rajono suaugusiųjų gyventojų dalyvavimą mokymosi visą gyvenimą veiklose, siūlant jiems aktualias ir patrauklias veiklas, ugdančias pozityvų mastymą, skatinančias bendruomeniškumą, tobulinančias fizines ir dvasines patirtis.
Programos veiklos ir susitikimai bei užsiėmimai su lektoriais planuojamos 2018 m. rugsėjo – gruodžio mėnesiais įvairiose Panevėžio rajono bibliotekose. Projektą koordinuoja E. Grucienė