Rudenį pasitinkame spalvinga Nijolės Paškauskienės tapybos paroda

Penktadienis, 31 Rugpjūtis 2018 17:23 Tautodailininkė Nijolė Paškauskienė

Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka pristato tautodailininkės Nijolės Paškauskienės tapybos darbų parodą „Dalinuosi iš širdies“.

Kilimo iš Kupiškio, bet nuo jaunystės gyvenanti ir kurianti Panevėžyje, menininkė  neslepia, kad jokių dailės mokslų nėra baigusi, tačiau sako tapanti savo malonumui, nes tai yra ne tik pomėgis, bet ir būdas išreikšti savo mintis, jausmus. „Tapau tik tada, kai matau būsimo paveikslo viziją ir jaučiu įkvėpimą“, – sako savamokslė menininkė.
Dailininkė prisipažįsta, kad jai labiausia prie širdies simbolistinis žanras, tad jos darbuose nestinga interpretacijų, paslėptos minties.  Tuo pačiu  autorės darbai žavi  ramybe, nostalgija.
Į pristatymą susirinkę draugai, bičiuliai,  kai kurie atvykę net iš Kupiškio,  sveikino menininkę su jubiliejine – dešimtąja –  paroda,  džiaugėsi sėkme ir linkėjo neišsenkančių kūrybinių minčių, energijos, naujų darbų ir naujų parodų.
Nijolės Paškauskienės darbus rajono viešojoje bibliotekoje galėsite matyti visą rugsėjį.
Kviečiame.

Parengė D. Pamerneckytė